Watari, Sakon

Sakon Watari / 渡左近

     
Příjmení:
Surname:
Watari
Jméno:
Given Name:
Sakon
Jméno v originále:
Original Name:
渡左近 / わたり・さこん
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
20.07.1893 ?
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
01.04.1951 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 15. divize
velitel: 23. samostatná smíšená brigáda
velitel: 29. samostatná smíšená brigáda
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:
Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
https://pwencycl.kgbudge.com/W/a/Watari_Sakon.htm
URL : https://www.valka.cz/Watari-Sakon-t124613#424216Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Watari
Jméno:
Given Name:
Sakon
Jméno v originále:
Original Name:
渡 左近
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
01.03.1938 plukovník
25.08.1941 generálmajor
01.03.1945 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
01.11.1937-01.03.1938 Velitel : 7. sekce (Čínské zpravodajství) 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
01.03.1938-17.06.1938 Velitel : 7. sekce (Čínské zpravodajství) 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
17.06.1938-09.03.1939 Velitel : 7. sekce (Čínské zpravodajství) 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
18.01.1943-08.04.1944 Velitel : 23. samostatná smíšená brigáda
16.05.1944-25.07.1945 Velitel : 29. samostatná smíšená brigáda
25.07.1945-30.09.1945 Velitel : 15. divize

Ručně vyplněné položky:
DD.MM.1934-DD.MM.1936 vedúci Hangkow zvláštnej agentúry
01.12.1936-17.06.1938 Skupina politické situace 7. sekce 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
DD.MM.1936-DD.MM.1937 Vojnové kolégium - inštruktor
01.11.1937-17.06.1938 poverený náčelník 7. sekce (Čínské zpravodajství) 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
17.06.1938-09.03.1939 náčelník 7. sekce (Čínské zpravodajství) 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
DD.MM.1939-DD.MM.1940 Velitel 3. Čínskeho posádkového pluku
DD.MM.1940-DD.MM.1941 Starší štábny dôstojník, štáb 13. armády
DD.MM.1941-DD.MM.RRRR 5. náhradná divízia
DD.MM.1941-DD.MM.1943 Velitel skupiny pechoty 1. divízie
DD.MM.1944-DD.MM.1944 Velenie Armády Burmskej zóny
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
https://pwencycl.kgbudge.com/W/a/Watari_Sakon.htm
URL : https://www.valka.cz/Watari-Sakon-t124613#424219Verze : 3
MOD
banner 1 top banner 5 top banner 6 top

Rozpočet

Rozpočet valka.cz 2019 : 85.000,- Kč
Příjmy doposud : 64.741,- Kč

♡ Chci přispět

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY

Server valka.cz neustále hledá nové kolegy, kteří jsou ochotni pomoci s rozvojem a doplňováním obsahu, koordinací a kontrolou práce, moderováním příspěvků a další činností. Neváhejte a zapojte se do tvorby valka.cz v duchu hesla Čtenáři sobě :)

Přidejte se k nám!