Main Menu
User Menu

Washingtonská provizorní brigáda [1936-1942]

Washington Provisional Brigade

     
Název:
Name:
Washingtonská provizorní brigáda
Originální název:
Original Name:
Washington Provisional Brigade
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1936
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.1942
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.1936-DD.MM.1942 Washington D.C., Munitions Building

Velitel:
Commander:
01.09.1936-30.06.1937 Roberts, Charles D. (Brigadier General)
01.07.1937-30.11.1938 Merrill, Dana T. (Brigadier General)
01.12.1938-23.06.1940 Murray, Maxwell (Brigadier General)
23.06.1940-10.07.1940 Lyman, Charles B. (Lieutenant Colonel)
10.07.1940-10.10.1940 Magruder, Bruce (Brigadier General)
10.10.1940-28.07.1941 Greeley, John N. (Brigadier General)
28.07.1941-05.05.1942 Cox, Albert L. (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Clay, Steve E.: U.S. Army Order of Battle 1919–1941. Volume 1. The Arms: Major Commands and Infantry Organizations. Combat Studies Institute Press, 2010
URL : https://www.valka.cz/Washingtonska-provizorni-brigada-1936-1942-t198688#569535Verze : 1
MOD