Main Menu
User Menu

Vzdušné síly 27. armády [1941-1941] - 1. formování

Air Force of the 27th Army - 1st forming

Vzdušné sily 27. armády - 1. formovanie

Военно-Воздушные Силы 27-й армии (ВВС 27 А) - I. формирование

     
Název:
Name:
Vzdušné síly 27. armády - 1. formování
Originální název:
Original Name:
Военно-Воздушные Силы 27-й армии
Datum vzniku:
Raised/Formed:
25.05.1941
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
25.12.1941
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
25.05.1941-25.12.1941 27. armáda - 1. formovanie
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
DD.05.1941-25.12.1941 Guščin, Vasilij Andrejevič (Polkovnik / Полковник)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.09.1941-01.11.1941 4. smíšená letecká divize

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
- v bojujúcej armáde od 22.06.1941 do 25.12.1941
Zdroje:
Sources:
https://www.proza.ru/2014/12/17/1272
URL : https://www.valka.cz/Vzdusne-sily-27-armady-1941-1941-1-formovani-t223714#631535Verze : 0
MOD