Main Menu
User Menu

Výzkumný ústav Generálního štábu [1977-1991]

Research Institute of the General Staff

     
Název:
Name:
Výzkumný ústav Generálního štábu
Originální název:
Original Name:
Výzkumný ústav Generálního štábu
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1977
Předchůdce:
Predecessor:
Výzkumný ústav 401
Datum zániku:
Disbanded:
01.04.1991
Nástupce:
Successor:
Vývojové a projektové středisko automatizace velení vojsk
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.09.1977-14.03.1990 Generální štáb Československé lidové armády
14.03.1990-01.04.1991 Generální štáb Československé armády
Dislokace:
Deployed:
01.09.1977-01.04.1991 Praha, ? /
Přednosta / náčelník:
Chief:
01.09.1977-DD.11.1982 Šebek, Jaroslav (Plukovník)
DD.11.1982-01.04.1991 Kašička, Zdeněk (Generálmajor)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.vojenstvi.cz/vasedotazy_83.htm
URL CZ: https://www.valka.cz/Vyzkumny-ustav-Generalniho-stabu-1977-1991-t235536#651115Verze : 2
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Research-Institute-of-the-General-Staff-t235536#651115Version : 0
MOD