Main Menu
User Menu

Vyšší škola důstojníků pěchoty [1951-1955]

Infantry Officers High School

     
Název:
Name:
Vyšší škola důstojníků pěchoty
Originální název:
Original Name:
Vyšší škola důstojníků pěchoty
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1951
Předchůdce:
Predecessor:
Pěchotní učiliště
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1955
Nástupce:
Successor:
Zdokonalovací škola důstojníků pěchoty
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.09.1951-01.10.1951 Školské oddělení
01.10.1951-01.10.1955 Správa vojenského školství
Dislokace:
Deployed:
01.09.1951-01.10.1955 Bruntál, kasárny /

Velitel:
Commander:
01.09.1951-01.04.1954 Uchytil, Stanislav (Plukovník)
01.04.1954-01.10.1955 Uchytil, Stanislav (Generálmajor)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.09.1951-01.10.1951 60. pěší prapor
01.10.1951-01.10.1953 Výcvikový prapor

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
01.09.1951-01.10.1955 VÚ 2702 Bruntál
Zdroje:
Sources:
https://vojenstvi.cz/vasedotazy_45.htm
URL CZ: https://www.valka.cz/Vyssi-skola-dustojniku-pechoty-1951-1955-t179676#527579Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Infantry-Officers-High-School-t179676#527579Version : 0
MOD
Studium od
Studied from
Studium do
Studied to
Fotografie
Photo
Jméno
Name
Stát
Country
14.10.1952 30.08.1953 Šedivý, Ondrej
URL CZ: https://www.valka.cz/Vyssi-skola-dustojniku-pechoty-1951-1955-t179676#561706Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Infantry-Officers-High-School-t179676#561706Version : 0
MOD