Main Menu
User Menu

Vyšší dělostřelecké velitelství 310 [1942-1943]

310th Higher Artillery Command / Höherer Artillerie-Kommandeur 310

     
Název:
Name:
Vyšší dělostřelecké velitelství 310
Originální název:
Original Name:
Höherer Artillerie-Kommandeur 310
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.02.1942
Předchůdce:
Predecessor:
Dělostřelecké velitelství 44
Datum zániku:
Disbanded:
DD.01.1943
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.02.1942-DD.01.1943 6. armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-17.02.1942 Lucht, Walther (Generalmajor)
07.03.1942-26.09.1942 Korte, Heinz (Generalmajor)
26.09.1942-DD.01.1943 Philipp, Ernst (Generalmajor)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
24.06.1942-28.07.1942 Dělostřelecký pluk 31

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Tessin, Georg: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen-SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL CZ: https://www.valka.cz/Vyssi-delostrelecke-velitelstvi-310-1942-1943-t185739#542015Verze : 1
URL EN: https://www.armedconflicts.com/310th-Higher-Artillery-Command-Hoeherer-Artillerie-Kommandeur-310-t185739#542015Version : 0
MOD