Main Menu
User Menu

Vyšší dělostřelecké velitelství 304 [1942-1945]

304th Higher Artillery Command / Höherer Artillerie-Kommandeur 304

     
Název:
Name:
Vyšší dělostřelecké velitelství 304
Originální název:
Original Name:
Höherer Artillerie-Kommandeur 304
Datum vzniku:
Raised/Formed:
11.01.1942
Předchůdce:
Predecessor:
Dělostřelecké velitelství 15
Datum zániku:
Disbanded:
08.05.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
11.01.1942-08.05.1945 17. armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
11.01.1942-18.01.1943 Zehler, Albert (Generalleutnant)
18.01.1943-07.06.1943 Scholz, Erich (Generalmajor)
03.07.1943-25.07.1944 Scotti, Friedrich von (Generalleutnant)
25.07.1944-08.05.1945 Wintergerst, Karl (Generalleutnant)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Tessin, Georg: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen-SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL CZ: https://www.valka.cz/Vyssi-delostrelecke-velitelstvi-304-1942-1945-t185504#541535Verze : 1
URL EN: https://www.armedconflicts.com/304th-Higher-Artillery-Command-Hoeherer-Artillerie-Kommandeur-304-t185504#541535Version : 0
MOD