Main Menu
User Menu

Východní kosmické a raketové středisko [1979-1991]

Eastern Space and Missile Center

     
Název:
Name:
Východní kosmické a raketové středisko
Originální název:
Original Name:
Eastern Space and Missile Center
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1979
Předchůdce:
Predecessor:
Východní zkušební polygon vzdušných sil
Datum zániku:
Disbanded:
12.11.1991
Nástupce:
Successor:
45. kosmické křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1979-01.10.1989 ?
01.10.1989-01.10.1990 ?
01.10.1990-01.10.1991 9. kosmická divize
01.10.1991-12.11.1991 Kosmické velitelství vzdušných sil
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.10.1979-01.05.1981 Burkland, John S. (Colonel)
01.05.1981-14.12.1984 Jones, Marvin L. (Colonel)
14.12.1984-25.06.1986 Lindsay, Nathan J. (Brigadier General)
25.06.1986-13.08.1987 Mansur, John W. (Colonel)
13.08.1987-23.03.1989 Gooch, Lawrence L. (Colonel)
23.03.1989-27.01.1990 Bridges, Roy D. Jr (Colonel)
27.01.1990-23.09.1991 Wormington, John R. (Colonel)
23.09.1991-12.11.1991 Morrell, Jimmey R. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/Vychodni-kosmicke-a-raketove-stredisko-1979-1991-t138436#452582Verze : 0
MOD