Main Menu
User Menu

Vtáčkovce

okr. Košice-okolie

     
Název:
Name:
Vtáčkovce
Originální název:
Original Name:
Vtáčkovce
Další názvy:
Other Names:
(1427) Pathay, (1496) Pathaczko, (1773) Ptaczkowcze, (1786) Patačkowce, (1808) Ptáčkowce,
(1851) Patacskó, (1903) Ptáčkovce, (1906) Ptačkouce, (1920) Ptáčkovce, (1948) Vtáčkovce; maďarsky Patacskő.
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Košice-okolie
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°50'29.51"N 21°22'46.77"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1427
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.e-obce.sk ; www.vtackovce.sk
URL CZ: https://www.valka.cz/Vtackovce-t125077#425105Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/okr-Kosice-okolie-t125077#425105Version : 0
MOD