Main Menu
User Menu

Vojkovce

okr. Spišská Nová Ves

     
Název:
Name:
Vojkovce
Originální název:
Original Name:
Vojkovce
Další názvy:
Other Names:
(1300) Wykfolua, (1310) Wyok, (1352/1358) Wyokfalua, (1773) Wojkowcze, maďarsky Vojkóc, Vojkfalva, nem. Wojkensdorf.
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Spišská Nová Ves
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°57'18.68"N 20°51'40.54"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1300
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Kaplnka z roku 1840.
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.e-obce.sk ; www.obecvojkovce.szm.sk
URL : https://www.valka.cz/Vojkovce-t125357#425704Verze : 0
MOD