Main Menu
User Menu

Vojenský výcvikový prostor Kežmarok [1993-2001]

Military Training Area Kezmarok / Vojenský výcvikový priestor Kežmarok

     
Název:
Name:
Vojenský výcvikový priestor Kežmarok
Originální název:
Original Name:
Vojenský výcvikový prostor Kežmarok
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1993
Předchůdce:
Predecessor:
Vojenský výcvikový priestor Kežmarok
Datum zániku:
Disbanded:
30.09.2001
Nástupce:
Successor:
Vojenský výcvikový prostor Záľubica (Výcviková základna protivzdušné obrany)
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
01.01.1993-31.08.1999 Hudáč, Jozef (Plukovník)
01.09.1999-30.09.2001 Vašek, Miloš (Podplukovník)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
archív autora
URL : https://www.valka.cz/Vojensky-vycvikovy-prostor-Kezmarok-1993-2001-t172760#513549Verze : 0
MOD