Main Menu
User Menu

Vojenské velitelství Střed [1993-1994]

Military Command Center

     
Název:
Name:
Vojenské velitelství Střed
Originální název:
Original Name:
Vojenské velitelství Střed
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1993
Předchůdce:
Predecessor:
Vojenské velitelství Střed
Datum zániku:
Disbanded:
31.03.1994
Nástupce:
Successor:
2. armádní sbor
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1993-31.03.1994 Generální štáb Armády České republiky
Dislokace:
Deployed:
01.01.1993-31.03.1994 Olomouc, Kasárny Jana Žižky z Trocnova

Velitel:
Commander:
01.01.1993-31.03.1994 Podešva, František (Generálporučík)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.01.1993-DD.MM.RRRR 2. automobilní brigáda
01.01.1993-31.03.1994 2. brigáda chemické ochrany
01.01.1993-31.12.1993 2. brigáda materiálního zabezpečení
01.01.1993-31.03.1994 2. dělostřelecká brigáda
01.01.1993-31.03.1994 2. provozní prapor
01.01.1993-30.03.1994 2. smíšený pluk REB
01.01.1993-31.03.1994 2. spojovací brigáda
01.01.1993-DD.MM.RRRR 2. ženijní brigáda
01.01.1993-30.03.1994 21. protitankový oddíl
01.01.1993-DD.12.1993 21. vojenský záchranný pluk civilní obrany
01.01.1993-31.03.1994 3. mechanizovaná divize
01.01.1993-30.03.1994 4. motorizovaná divize

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.vojenstvi.cz
URL : https://www.valka.cz/Vojenske-velitelstvi-Stred-1993-1994-t107002#431952Verze : 1
MOD