Main Menu
User Menu

Vojenská letecká základňa No. 15 Oaxaca (BAM 15)

Base Aerea No. 15 Oaxaca (BAM 15)

     
Název:
Name:
Vojenská letecká základňa No. 15 Oaxaca (BAM 15)
Originální název:
Original Name:
Base Aerea No. 15 Oaxaca (BAM 15)
Další názvy:
Other Names:
Medzinárodné letisko Xoxocotlán - Aeropuerto Internacional Xoxocotlán
Obec:
Municipality:
Oaxaca
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
16°59'54.99"N 96°43'31.99"W
Vznik:
Established:
DD.MM.RRRR
Velitelé:
Commanders:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
103 Vrtulníková peruť
Zánik:
Cancelled:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Priestory vojenskej základne sú využívané aj pre civilné letectvo ako Medzinárodné letisko Xoxocotlán
Zdroje:
Sources:
es.wikipeia.org
www.machtres.com/fam.htm
URL : https://www.valka.cz/Vojenska-letecka-zakladna-No-15-Oaxaca-BAM-15-t96005#357760Verze : 0
MOD