Main Menu
User Menu

Vláda Vlastimila Tusara (I.)

08.07.1919 - 25.05.1920

Předseda vlády
Vlastimil Tusar


Ministři
ministr vnitra - Antonín Švehla
ministr národní obrany - Václav Klofáč
ministr zahraničí - Edvard Beneš
ministr financí - Cyril Horáček (do 09.10.1919), Kuneš Sonntág (od 09.10.1919)
ministr spravedlnosti - František Veselý
ministr školství a národní osvěty - Gustav Habrman
ministr obchodu - Ferdinand Heidler
ministr železnic - Jiří Stříbrný (do 17.09.1919), Emil Franke (správcem) (od 17.09.1919)
ministr veřejných prací - Antonín Hampl
ministr zemědělství - Karel Prášek
ministr sociální péče - Lev Winter
ministr zdravotnictví - Vavro Šrobár
ministr pro správu Slovenska - Vavro Šrobár
ministr pošt a telegrafů - František Staněk
ministr pro sjednocení zákonů a organizaci správy - Milan Hodža (od 06.12.1919)
ministr výživy lidu - Fedor Houdek (do 01.04.1920)
ministr výživy lidu - Kuneš Sonntág (správcem) (od 01.04.1920)




Zdroj:
www.vlada.cz
URL : https://www.valka.cz/Vlada-Vlastimila-Tusara-I-t105691#377770Verze : 0
MOD