Main Menu
User Menu

Vláda Rudolfa Berana

01.12.1938-15.03.1939


01.12.1938-15.03.1939
REZORTMINISTR
předseda vládyRudolf Beran

ministr zahraničních věcíFrantišek Chvalkovský
ministr vnitraOtakar Fischer
ministr financíJosef Kalfus
ministr školství národní osvětyJan Kapras
ministr národní obranyarm. gen. Jan Syrový
ministr spravedlnostiJaroslav Krejčí
ministr průmyslu, obchodu a živnostíVlastimil Šádek
ministr dopravydiv. gen. Alois Eliáš
ministr veřejných pracíDominik Čipera
ministr zemědělstvíLadislav Feierabend
ministr sociální a zdravotní správyVladislav Klumpar
ministr bez portfejeKarol Sidor (do 14.03.1939)
ministr bez portfejeJiří Havelka
URL CZ: https://www.valka.cz/Vlada-Rudolfa-Berana-t235839#652028Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/01-12-1938-15-03-1939-t235839#652028Version : 0
MOD