Main Menu
User Menu

Vláda Jozefa Tisa

14.03.1939-27.10.1939


14.03.1939-27.10.1939
REZORTMINISTR
předseda vládyJozef Tiso

náměstek předsedy vládyVojtech Tuka
ministr vnitraKarol Sidor (od 15.03.1939 na dovolené, 18.04.1939 odstoupil)
ministr vnitraJozef Tiso (od 18.04.1939)
ministr zahraničních věcíFerdinand Ďurčanský
ministr financíMikuláš Pružinský
ministr spravedlnostiGejza Fritz
ministr školství a národní osvětyJozef Sivák
ministr hospodářstvíGejza Medrický
ministr dopravy a veřejných pracíJúlius Stano
ministr národní obranygen. Ferdinand Čatloš
šéf propagandyŠaňo (Alexander) Mach
URL CZ: https://www.valka.cz/Vlada-Jozefa-Tisa-t235860#652098Verze : 3
URL EN: https://www.armedconflicts.com/14-03-1939-27-10-1939-t235860#652098Version : 0
MOD