Main Menu
User Menu

Vláda Jana Šrámka (II.) (vláda v emigraci)

12.11.1942-05.04.1945


12.11.1942-05.04.1945
REZORTMINISTR
předseda vládyJan Šrámek

ministr vnitraJuraj Slávik
ministr národní obranygen. Sergej Ingr (do 19.09.1944)
ministr národní obranygen. Rudolf Viest (pověřen správou od 19.09.1944)
ministr zahraničních věcíJan Masaryk
ministr financíLadislav Feierabend
ministr sociální péčeJán Bečko
ministr zdravotnictví a tělesné výchovyJán Bečko (pověřen agendou ministerstva)
ministr zemědělství a veřejných pracíJán Lichner
ministr hospodářské obnovyFrantišek Němec
ministr obchodu, průmyslu a živnostíFrantišek Němec (pověřen správou do 03.08.1944)
ministr obchodu, průmyslu a živnostíVáclav Majer (od 03.08.1944)
ministr školství a národní osvětyJuraj Slávik (pověřen agendou ministerstva)
ministr spravedlnostiJaroslav Stránský

československý vládní delegát na osvobozeném území ČSRFrantišek Němec (od DD.08.1944)
státní ministr v ministerstvu zahraničních věcíHubert Ripka
státní ministr v ministerstvu národní obranygen. Rudolf Viest
URL CZ: https://www.valka.cz/Vlada-Jana-Sramka-II-vlada-v-emigraci-t235842#652031Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/12-11-1942-05-04-1945-t235842#652031Version : 0
MOD