Main Menu
User Menu

Vláda Jana Šrámka (I.) (vláda v emigraci)

21.07.1940-12.11.1942


21.07.1940-12.11.1942
REZORTMINISTR
předseda vládyJan Šrámek

ministr vnitraJuraj Slávik
ministr financíEduard Outrata (do 27.10.1941)
ministr financíLadislav Feierabend (od 27.10.1941)
ministr národní obranygen. Sergej Ingr
ministr zahraničních věcíJan Masaryk
ministr pro hospodářskou obnovuJaromír Nečas (od 27.10.1941)
ministr sociální péčeFrantišek Němec
státní ministrLadislav Feierabend
státní ministrRudolf Viest (od 27.10.1941)
státní ministrJán Lichner
státní ministrJaromír Nečas
státní ministr pro agendu ministerstva spravedlnostiJan Stránský (od 27.10.1941)
státní ministr pověřený agendou ministerstva obchodu, průmyslu a živnostíEduard Outrata
státní ministrHubert Ripka (od 27.10.1941)
státní ministr pověřen vedením Nejvyššího účetního kontrolního úřaduJán Bečko (od 27.10.1941)
státní ministrŠtefan Osuský (do 31.03.1942)
státní tajemník v ministerstvu národní obranyRudolf Viest
státní tajemník v ministerstvu sociální péčeJán Bečko
státní tajemník v ministerstvu zahraničních věcíHubert Ripka (do 27.10.1941)
URL CZ: https://www.valka.cz/Vlada-Jana-Sramka-I-vlada-v-emigraci-t235841#652030Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/21-07-1940-12-11-1942-t235841#652030Version : 0
MOD