Main Menu
User Menu

Velitelství záložního vojska [1918-1920]

vyšší velitelství


ČESKOSLOVENSKÉ LEGIE VELITELSTVÍ ČESKOSLOVENSKÉHO ZÁLOŽNÍHO VOJSKA
Datum vzniku 01.12.1918
Předchůdce ---
Datum zániku 01.1920
Následovník ---
Nadřízené velitelství 12.1918- Ministerstvo války
Dislokace
Velitelé vojska 12.1918-03.1919 Viganoni, Agenone rytíř
03.1919-03.1919 Silvestri, Ugo rytíř
03.1919-11.1919 Beaud, Eugenio rytíř
11.1919-01.1920 Silvestri, Ugo rytíř
Podřízené vyšší jednotky 12.1918- I. pásmo československého záložního vojska
II. pásmo československého záložního vojska
III. pásmo československého záložního vojska
IV. pásmo československého záložního vojska
V. pásmo československého záložního vojska
Soustřeďovací tábor Avvezane
Soustřeďovací tábor Busto Arsizio
Prameny VÚA Praha,
Literatura
URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-zalozniho-vojska-1918-1920-t43433#286172Verze : 0
MOD