Main Menu
User Menu

Velitelství vojenského zdravotníctví [2006-2009]

Headquarters Military Health

     
Název:
Name:
Velitelství vojenského zdravotníctví
Originální název:
Original Name:
Veliteľstvo vojenského zdravotníctva
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.2006
Předchůdce:
Predecessor:
Úrad vojenského zdravotníctva Ministerstva obrany SR
Datum zániku:
Disbanded:
01.06.2009
Nástupce:
Successor:
Úrad hlavného lekára
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.2006-01.06.2009 Generálny štáb OSSR
Dislokace:
Deployed:
01.07.2006-01.06.2009 Ružomberok, vojenská nemocnica

Velitel:
Commander:
01.07.2006-01.06.2009 Kozák, Richard (Plukovník)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:

Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.12.2007-01.05.2008 Zdravotní zásobovací základna

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:

Vyznamenání:
Decorations:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Ján Lichner, Jaroslav Nižňanský, Imrich Purdek, Milan Šmida, Pavol Vitko - V službách vlasti, demokracie a mieru, Magnet Press, ISBN 978-80-89169-14-6


https://www.mil.sk/4799/vojenske-zdravotnictvo.php, ISSN : 1802-1514 archív autora
URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-vojenskeho-zdravotnictvi-2006-2009-t58417#293854Verze : 0
MOD
Znak (priznaný 8.2.2007)
Velitelství  vojenského zdravotníctví [2006-2009] - Znak Veliteľstva vojenského zdravotníctva

Znak Veliteľstva vojenského zdravotníctva
URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-vojenskeho-zdravotnictvi-2006-2009-t58417#210798Verze : 0
MOD