Main Menu
User Menu

Velitelství tankových jednotek XI [1943-1944]

11th Command of Tank Troops

Kommandeur der Panzertruppen XI

     
Název:
Name:
Velitelství tankových jednotek XI
Originální název:
Original Name:
Kommandeur der Panzertruppen XI
Datum vzniku:
Raised/Formed:
25.03.1943
Předchůdce:
Predecessor:
Velitelství rychlých jednotek XI
Datum zániku:
Disbanded:
10.01.1944
Nástupce:
Successor:
Velitelství tankových jednotek X/XI
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
25.03.1943-10.01.1944 Vojenský okruh XI
Dislokace:
Deployed:
25.03.1943-10.01.1944 Magdeburg, ? /

Velitel:
Commander:
25.03.1945-01.11.1943 Koelitz, Hans (Oberst)
01.11.1943-10.01.1944 Seckendorff, Erich von (Oberst)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Georg Tessin: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
www.lexikon-der-wehrmacht.de
forum.axishistory.com
URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-tankovych-jednotek-XI-1943-1944-t221653#618315Verze : 2
MOD