Main Menu
User Menu

Velitelství německých jednotek na Krétě [1941-1945]

Command of German Troops in Creta / Befehlshaber der Deutschen Truppen auf Kreta

     
Název:
Name:
Velitelství německých jednotek na Krétě
Originální název:
Original Name:
Befehlshaber der Deutschen Truppen auf Kreta
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.MM.1941
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
09.06.1941-30.08.1942 Andrae, Alexander (General der Flieger)
01.07.1944-13.09.1944 Müller, Friedrich-Wilhelm (General der Infanterie)
14.09.1944-08.05.1945 Benthack, Georg (Generalmajor)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
DD.11.1942-DD.10.1944 22. (kluzáková) pěší divize

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
-
URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-nemeckych-jednotek-na-Krete-1941-1945-t36830#138371Verze : 0
MOD