Main Menu
User Menu

Velitelství logistiky Veliteľstva Armády SR [1993-1994]

Logistic Command of Headquarters Army of Slovak Republic

Veliteľstvo logistiky Veliteľstva ASR

     
Název:
Name:
Velitelství logistiky Velitelství Armády SR
Originální název:
Original Name:
Veliteľstvo logistiky Veliteľstva ASR
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1993
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.09.1994
Nástupce:
Successor:
zrušené (Štáb logistiky GŠ ASR)
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.01.1993-01.09.1994 Velitelství Armády Slovenské republiky
Dislokace:
Deployed:
01.01.1993-01.09.1994 Trenčín, ?
Přednosta / náčelník:
Chief:
01.01.1993-01.09.1994 Ešmír, Jaroslav (Generálmajor)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.01.1993-01.09.1994 3. brigáda materiálního zabezpečení
01.01.1993-01.09.1994 3. brigáda technického zabezpečení
01.01.1993-01.09.1994 3. chemický sklad
01.01.1993-01.09.1994 3. kartoreprodukční odriad
01.01.1993-01.09.1994 3. sklad technického materiálu
01.01.1993-01.09.1994 3. výzbrojní základna
01.12.1993-01.09.1994 Středisko výcviku a speciálních činností služby PHM
DD.MM.1994-01.09.1994 1. muniční základna

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.ulz.mil.sk/37222/
URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-logistiky-Velitelstva-Armady-SR-1993-1994-t168130#504533Verze : 0
MOD