Main Menu
User Menu

Velitelství letiště Kbely [1945-1945]

Command Airfield Kbely

     
Název:
Name:
Velitelství letiště Kbely
Originální název:
Original Name:
Velitelství letiště Kbely
Datum vzniku:
Raised/Formed:
09.05.1945
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
17.06.1945
Nástupce:
Successor:
Letištní peruť Kbely
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
09.05.1945-17.06.1945 ?
Dislokace:
Deployed:
09.05.1945-17.06.1945 Praha - Kbely, letiště /

Velitel:
Commander:
09.05.1945-09.05.1945 Eulin, ? (Podplukovník)
10.05.1945-31.05.1945 Syka, Ladislav (Plukovník)
01.06.1945-17.06.1945 Eulin, ? (Podplukovník)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Poznámka:
Note:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Zdroje:
Sources:
IRRA,Miroslav : ČESKOSLOVENSKÉ VOJENSKÉ LETECTVO 1945-1950 I. díl (Svět křídel 2006)ISBN 80-86808-33-5
Vystavěl, Stanislav: Bez nich by nevzlétli (Svět křídel Cheb 2008) ISBN 978-80-86808-54-3
URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-letiste-Kbely-1945-1945-t140425#456230Verze : 0