Main Menu
User Menu

Velitelství Spojeneckých sil v Africe

Allied Force HQ (Africa)

     
Název:
Name:
Velitelství Spojeneckých sil v Africe
Originální název:
Original Name:
Allied Force HQ (Africa)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.MM.RRRR
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.RRRR
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
03.06.1943-16.06.1943 1. pěší divize
15.10.1943-04.12.1943 1. pěší divize

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
-
URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-Spojeneckych-sil-v-Africe-t46522#181800Verze : 1
MOD
Znak Allied Force HQ:
URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-Spojeneckych-sil-v-Africe-t46522#183425Verze : 0
MOD