Main Menu
User Menu

V./2. oddělení /zásobovací/ [1937-1938]

2nd Section /Supply/ of the 5th Department

     
Název:
Name:
V./2. oddělení /zásobovací/
Originální název:
Original Name:
V./2. oddělení /zásobovací/
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1937
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.01.1937
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.01.1937-27.07.1937 V. odbor
27.07.1937-24.09.1938 V. odbor
Dislokace:
Deployed:
01.01.1937-24.09.1938 Praha, Budova ministerstva /
Přednosta / náčelník:
Chief:
01.01.1937-21.07.1937 Holub, Vojtěch (Plukovník)
21.07.1937-24.09.1938 Holub, Vojtěch (Generál)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Fidler, Jiří – Sluka, Václav: Encyklopedie branné moci Republiky československé 1920-1938. Praha, Libri 2006.
URL : https://www.valka.cz/V-2-oddeleni-zasobovaci-1937-1938-t201200#575217Verze : 1
MOD