Main Menu
User Menu

Uzel zabezpečení Naváděcího stanoviště Nepolisy (NS-3) [1994-2000]

Support Node of Ground Control Intercept Nepolisy (GCI-3)

     
Název:
Name:
Uzel zabezpečení Naváděcího stanoviště Nepolisy (NS-3)
Originální název:
Original Name:
Uzel zabezpečení Naváděcího stanoviště Nepolisy (NS-3)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1994
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
30.09.2000
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1994-31.12.1994 463. středisko radiolokačního průzkumu Nepolisy
01.01.1995-30.09.1997 413. středisko radiolokačního průzkumu Nepolisy
01.10.1997-30.09.2000 13. středisko radiolokačního průzkumu Nepolisy
Dislokace:
Deployed:
01.01.1994-31.12.2003 Nepolisy, radiolokační stanoviště

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Výzbroj:
Armament:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.valka.cz
Vobecký, Ing. Jiří (major), Kolek, Ing. Jiří (major): Radiotechnické vojsko - K 50. výročí vzniku; MO ČR-AVIS (Praha 2000)
České letectva a PVO č.1/94 "Na prahu změn - Organizační struktura 4. sboru PVO k 01.01.1994"
Vlastní archiv
URL : https://www.valka.cz/Uzel-zabezpeceni-Navadeciho-stanoviste-Nepolisy-NS-3-1994-2000-t188066#546532Verze : 5