Main Menu
User Menu

Úsekové velitelství pohraniční ochrany Střed [1939-1939]

Border Protection Sector Command Centre / Grenzschutz-Abschnittskommando Mitte

     
Název:
Name:
Úsekové velitelství pohraniční ochrany Střed
Originální název:
Original Name:
Grenzschutz-Abschnittskommando Mitte
Datum vzniku:
Raised/Formed:
13.10.1939
Předchůdce:
Predecessor:
5. armáda
Datum zániku:
Disbanded:
04.11.1939
Nástupce:
Successor:
18. armáda
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
13.10.1939-04.11.1939 228. pěší divize
14.10.1939-13.11.1939 XVII. armádní sbor

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Oberkommandos Grenzabschnitt Mitte
Zdroje:
Sources:
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL CZ: https://www.valka.cz/Usekove-velitelstvi-pohranicni-ochrany-Stred-1939-1939-t123646#421084Verze : 2
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Border-Protection-Sector-Command-Centre-Grenzschutz-Abschnittskommando-Mitte-t123646#421084Version : 0
MOD