Main Menu
User Menu

Úřednická vláda arm. gen. Jana Syrového (II.)

04.10.1938-01.12.1938


04.10.1938-01.12.1938
REZORTMINISTR
předseda vládyarm. gen. Jan Syrový

ministr vnitraJan Černý
ministr národní obranyarm. gen. Jan Syrový
ministr zahraničních věcíFrantišek Chvalkovský
ministr spravedlnostiVladimír Fajnor (do 14.10.1938)
ministr spravedlnostiLadislav Feierabend
ministr financíJosef Kalfus
ministr školství a národní osvětyStanislav Bukovský (pověřen prozatimní správou)
ministr průmyslu, obchodu a živnostíImrich Karvaš
ministr železnicbrig. gen. Vladimír Kajdoš
ministr pošt a telegrafůbrig. gen. Vladimír Kajdoš
ministr veřejných pracídiv. gen. Karel Husárek
ministr zemědělstvíLadislav Feierabend
ministr sociální péčePetr Zenkl
ministr veřejného zdravotnictví a tělesné výchovyPetr Zenkl
ministr pro sjednocení zákonů a organizace správyVladimír Fajnor (do 14.10.1938)
ministr pro sjednocení zákonů a organizace správyLadislav Feierabend
ministr bez portfejeHugo Vavrečka (propaganda)
ministr bez portfejeStanislav Bukovský
ministr bez portfejeIvan Parkányi (do 14.10.1938)
URL CZ: https://www.valka.cz/Urednicka-vlada-arm-gen-Jana-Syroveho-II-t235651#651472Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/04-10-1938-01-12-1938-t235651#651472Version : 0
MOD