Main Menu
User Menu

Úřednická vláda arm. gen. Jana Syrového (I.)

22.09.1938-04.10.1938


22.09.1938-04.10.1938
REZORTMINISTR
předseda vládyarm. gen. Jan Syrový

ministr vnitraJan Černý
ministr národní obranyarm. gen. Jan Syrový
ministr zahraničních věcíKamil Krofta
ministr spravedlnostiVladimír Fajnor
ministr financíJosef Kalfus
ministr školství a národní osvětyEngelbert Šubert
ministr průmyslu, obchodu a živnostíJan Janáček
ministr železniceJindřich Kamenický
ministr pošt a telegrafůKarel Dunovský
ministr veřejných pracídiv. gen. František Nosál
ministr zemědělstvíEduard Reich
ministr sociální péčeBedřich Horák
ministr veřejného zdravotnictví a tělesné výchovyStanislav Mentl
ministr pro sjednocení zákonů a organizace správyJosef Fritz
ministr bez portfejeHugo Vavrečka
ministr bez portfejeStanislav Bukovský
ministr bez portfejePetr Zenkl
ministr bez portfejeImrich Karvaš (od 24.09.1938)
ministr bez portfejeMatúš Černák (od 24.09.1938)
URL CZ: https://www.valka.cz/Urednicka-vlada-arm-gen-Jana-Syroveho-I-t235650#651471Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/22-09-1938-04-10-1938-t235650#651471Version : 0
MOD