Main Menu
User Menu

Úřad ekumenické pastorační služby OS SR [2003- ]

Office of ecumenical pastoral of Armed Forces of Slovak Republic / Úrad ekumenickej pastoračnej služby OS SR

     
Název:
Name:
Úřad ekumenické pastorační služby OS SR
Originální název:
Original Name:
Úrad ekumenickej pastoračnej služby OS SR
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.03.2003
Předchůdce:
Predecessor:
Úřad vojenských duchovních
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.RRRR
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.03.2003-01.08.2006 Ministerstvo obrany Slovenské republiky
01.08.2006-DD.MM.RRRR Generální štáb Ozbrojených sil Slovenské republiky
Dislokace:
Deployed:
01.03.2003-DD.MM.RRRR Bratislava, Kutuzovove kasárne
Přednosta / náčelník:
Chief:
01.03.2003-31.07.2007 Semko, Tomáš (Plukovník)
01.01.2013-DD.MM.RRRR Varga, Vladimír (Major)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Poznámka:
Note:
VÚ 5656
Zdroje:
Sources:
Jozef Žiak: Duchovná služba v OS SR; Obrana 07/2013
https://www.ustreps.sk/mjr-mgr-vladimir-varga/?
URL : https://www.valka.cz/Urad-ekumenicke-pastoracni-sluzby-OS-SR-2003-t161825#491903Verze : 0
MOD