Main Menu
User Menu

Udavské

okr. Humenné

     
Název:
Name:
Udavské
Originální název:
Original Name:
Udavské
Další názvy:
Other Names:
do roku 1918 - Udva
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Humenné
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°58'26.03"N 21°57'55.46"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1317
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:

http://www.e-obce.sk
www.kvhbeskydy.sk
URL : https://www.valka.cz/Udavske-t98009#362386Verze : 0
MOD