Main Menu
User Menu

Turkestánský front [1922-1926]

Turkestan Front / Туркестанский фронт

     
Název:
Name:
Turkestánský front
Originální název:
Original Name:
Туркестанский фронт
Datum vzniku:
Raised/Formed:
31.12.1922
Předchůdce:
Predecessor:
Turkestánský front
Datum zániku:
Disbanded:
04.06.1926
Nástupce:
Successor:
Středoasijský vojenský okruh
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
31.12.1922-04.06.1926 Taškent

Velitel:
Commander:
31.12.1922-12.08.1923 Kork, Avgust Ivanovič
12.08.1923-30.04.1924 Pugačov, Semjon Andrejevič
30.04.1924-02.12.1925 Levandovskij, Michail Karlovič
02.12.1925-04.06.1926 Avksenťjevskij, Konstantin Alexejevič
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
31.12.1922-17.02.1923 Gerardi,
17.02.1923-15.10.1923 Kirpičnikov,
15.10.1923-25.10.1924 Šuvajev, Alexandr Dmitrijevič
25.10.1924-28.06.1924 Kamkov,
28.06.1924-04.06.1926 Kondraťjev,
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
31.12.1922-04.06.1926 1. turkestánská střelecká divize
31.12.1922-04.06.1926 2. turkestánská střelecká divize
31.12.1922-04.06.1926 3. turkestánská střelecká divize
31.12.1922-04.06.1926 4. turkestánská střelecká divize

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
-
URL : https://www.valka.cz/Turkestansky-front-1922-1926-t173224#514608Verze : 1
MOD