Main Menu
User Menu

Turčok

okr. Revúca

     
Název:
Name:
Turčok
Originální název:
Original Name:
Turčok
Další názvy:
Other Names:
(1427) Chirkeuagasa, (1740) Thwrczok, (1773) Turczok, maďarsky Turcsok.
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Revúca
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°38'26.34"N 20°08'55.46"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1427
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
- Kostol evanjelický tolerančný z roku 1786
- Pomník SNP z roku 1960
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.e-obce.sk ; www.turcok.ocu.sk
URL CZ: https://www.valka.cz/Turcok-t127172#430498Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/okr-Revuca-t127172#430498Version : 0
MOD