Main Menu
User Menu

Tuhár

okr. Lučenec

     
Název:
Name:
Tuhár
Originální název:
Original Name:
Tuhár
Další názvy:
Other Names:
(1573) Thugar, Malý Tuhár (1808), Tuhár (1920), maďarsky Tugár, Kistugár.
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Lučenec
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°25'42.74"N 19°30'28.33"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1573
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Kostol rímsko-katolícky klasicistický postavený v roku 1841
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.e-obce.sk ; www.tuhar.sk
URL CZ: https://www.valka.cz/Tuhar-t126426#428630Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/okr-Lucenec-t126426#428630Version : 0
MOD