Togó, Kitaru

Kitaru Togo / 都甲徠

     
Příjmení:
Surname:
Togó
Jméno:
Given Name:
Kitaru
Jméno v originále:
Original Name:
都甲徠 / とごう・きたる
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
03.09.1899 ?, prefektura Óita /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
17.02.1992 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
-
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/都甲徠
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Togo-Kitaru-t187289#545114Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Togó
Jméno:
Given Name:
Kitaru
Jméno v originále:
Original Name:
都甲徠 / とごう・きたる
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-27.07.1921 Vojenská akadémia
13.12.1929-29.11.1932 Arádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
16.10.1921 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
25.08.1941 plukovník
10.06.1945 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
28.06.1939-01.03.1941 Velitel : Čínska skupina 7. sekce 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
01.03.1941-25.08.1941 Velitel : 7. sekce (Čínské zpravodajství) 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
25.08.1941-01.04.1942 Velitel : 7. sekce (Čínské zpravodajství) 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu

Ručně vyplněné položky:
31.03.1939-01.03.1941 náčelník Čínské skupiny 7. sekce 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
31.03.1939-01.03.1941 Inštruktor, Armádne vojnové kolégium
01.03.1941-01.04.1942 náčelník 7. sekce (Čínské zpravodajství) 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
01.04.1942-29.11.1944 náčelník 2. sekcie Čínskej expedičnej armády
08.12.1944-16.06.1945 pridelený k veleniu Čínskej expedičnej armády
16.06.1945-05.07.1945 pridelený k Vojenskej škole pechoty
05.07.1945-02.09.1945 náčelník Oddelenia výskumu, Ministertva armády
23.08.1945-08.09.1945 náčelník Sekcie zrvaotného poistenia Kancelárie vojenskej služby, Ministertva armády
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/都甲徠
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Togo-Kitaru-t187289#545118Verze : 2
MOD
banner 1 top banner 5 top banner 6 top

Rozpočet

Rozpočet valka.cz 2019 : 85.000,- Kč
Příjmy doposud : 64.741,- Kč

♡ Chci přispět

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY

Server valka.cz neustále hledá nové kolegy, kteří jsou ochotni pomoci s rozvojem a doplňováním obsahu, koordinací a kontrolou práce, moderováním příspěvků a další činností. Neváhejte a zapojte se do tvorby valka.cz v duchu hesla Čtenáři sobě :)

Přidejte se k nám!