Main Menu
User Menu

Těžká eskadrona 11 [1941-1943]

11th Heavy Squadron / Ťažká eskadrona 11

     
Název:
Name:
Těžká eskadrona 11
Originální název:
Original Name:
Ťažká eskadrona 11
Datum vzniku:
Raised/Formed:
25.07.1941
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.08.1943
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
25.07.1941-01.08.1943 Přezvědný oddíl 11
Dislokace:
Deployed:
25.07.1941-01.08.1943 východoevropské válčiště

Velitel:
Commander:
25.07.1941-05.09.1941 Kučera, Martin (Nadporučík)
23.03.1942-DD.09.1942 Kučera, Martin (Nadporučík)
Výzbroj:
Armament:

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Kliment, Charles K. - Nakládal, Břetislav: Slovenská armáda 1939-1945. Praha, Naše vojsko 2006.
URL : https://www.valka.cz/Tezka-eskadrona-11-1941-1943-t187870#546122Verze : 1
MOD