Main Menu
User Menu

Tamiya Weathering Master

Diskuse
Ahoj, chci si zeptat, kde koupit sadu na stínování/patinu Tamiya Weathering Master Set?
URL : https://www.valka.cz/Tamiya-Weathering-Master-t39591#150517Verze : 0
Je to špatný prolítal jsem většinu modelářských on-line obchodů a kde nic tu nic. Možnosti jsou dvě- buď to se ještě do ČR nedováží (ale kde je vzal Luboš Zach, který je používal v Modeláři 3/2006), nebo jsou velmi špatně k sehnání. Snad se tu brzy objeví ve větší míře, protože taky po nich toužím.
PS: pokud máš poblíž bydliště nějakej modelářskej obchod tak se tam zeptej, určitě ti řeknou víc než já.
URL : https://www.valka.cz/Tamiya-Weathering-Master-t39591#155042Verze : 0
Pánové, a proč si neřeknete adminovi, aby váím to sehnal? Ve světě je to běžně k mání, v Čechám, díky rádoby výhradním dovozcům (MPM) podstatně hůř. Pro Pražáky, zeptal bych se Petra Muzikanta (LEGATO) na Hájích
URL : https://www.valka.cz/Tamiya-Weathering-Master-t39591#155183Verze : 0
Nevím kde to sháníte, ale já šel dnes jen tak náhodou kolem MPM u nás v Budějovicích a samozřejmě že tam dotyčnou věc mají (předpokládám že i v jiných MPM) na dotaz jsem dostal odpověď že je to na krámě běžně a když se vyprodá doveze se další. Vypadá to jak dámské šminky, je u toho český a anglický (a taky japonský) návod a jakýsi vehement na nanášení. fotky asi řeknou víc, na jedné je přípravek ještě zabalený v původním obalu, na druhém už rozbalený a rozložený.
URL : https://www.valka.cz/Tamiya-Weathering-Master-t39591#155267Verze : 0
TO bitaxe: já jsem říkal že jsem prolítal on-line obchody a tam jsem to nenašel. Tak říkáš že by to měli mět v normálních modelářských obchodech??? Já jedu v pondělí do Vágnera (Brno) a podívám se jestli to taky mají, akorát se mě to zdá trochu drahý- 3 stínovací barvy za 200Kč to si myslím že budou lepší ty dámské šminky Very Happy. Já to teda zkusím koupit a kdyžtam vám řeknu jak se s tím pracuje (co jsem viděl v modeláři tak to bude snadné a efektivní).
URL : https://www.valka.cz/Tamiya-Weathering-Master-t39591#155270Verze : 0
Pokud to nebude ve Vagnerovi mělo by to být v MPM což je tuším na Kounicově (dost daleko od centra) takže to zkus případně tam. Jinak by to měl mít i MPM on-line shop.
URL : https://www.valka.cz/Tamiya-Weathering-Master-t39591#155277Verze : 0