Main Menu
User Menu

Tamaki, Kerukazu

玉置温和 / たまき・けるかず

     
Příjmení:
Surname:
Tamaki
Jméno:
Given Name:
Kerukazu
Jméno v originále:
Original Name:
玉置温和 / たまき・けるかず
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
Hodnost:
Rank:
generál major
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
15.08.1895 ?, prefektura Nara
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
25.09.1947 ?,
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
náčelník štábu 52. armáda
velitel 96. samostatnej zmiešanej brigády
velitel skupiny pechoty 30. divízie
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
náčelník štábu 2. divízie
náčelník štábu 5. divízie
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
www45160u.sakura.ne.jp;
www.totsukawa-nara.ed.jp
URL : https://www.valka.cz/Tamaki-Kerukazu-t144279#465270Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Tamaki
Jméno:
Given Name:
Kerukazu
Jméno v originále:
Original Name:
玉置温和 / たまき・けるかず
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-25.05.1917 vojenská akadémia
DD.10.1919-DD.MM.1920 vojenská škola pechoty Toyama
24.12.1926-29.11.1929 armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.12.1917 podporučík
DD.04.1921 poručík
DD.MM.1926 kapitán
DD.03.1933 major
DD.08.1937 podplukovník
01.08.1939 plukovník
02.08.1943 generál major
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
12.02.1945-06.04.1945 Velitel : 96. samostatná smíšená brigáda

Ručně vyplněné položky:
DD.11.1929-DD.MM.RRRR 29. peší pluk
DD.12.1934-DD.MM.RRRR 70. peší pluk
DD.10.1937-01.08.1939 štáb 5. divízie
01.08.1939-01.08.1940 náčelník štábu 5. divízie
01.08.1940-18.07.1942 náčelník štábu 4. náhradnej divízie
18.07.1942-02.08.1943 náčelník štábu 2. divízie
02.08.1943-07.01.1944 velitel skupiny pechoty 30. divízie
07.01.1944-12.02.1945 velitel kadetov, dôstojníckych rezervistov
12.02.1945-06.04.1945 velitel 96. samostatnej zmiešanej brigády
06.04.1945-DD.12.1945 náčelník štábu 52. armády
DD.12.1945-DD.MM.RRRR demobilizovaný
Vyznamenání:
Awards:

DD.11.1941

Velkostuha řádu Vycházejícího slunce
1st Class, Grand Cordon of the Order of the Rising Sun
勲一等旭日大綬章 / くんいっとう きょくじつだいじゅしょう
-

DD.11.1941

Řád Zlatého luňáka 4. třídy
Order of Golden Kite 4th Class
功四級金鵄勲章 / こうよんきゅうきんしくんしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
www45160u.sakura.ne.jp;
www.totsukawa-nara.ed.jp
URL : https://www.valka.cz/Tamaki-Kerukazu-t144279#465274Verze : 0
MOD