Main Menu
User Menu

Takase, Seidžiró

Seijiro Takase / 高瀬清二郎

     
Příjmení:
Surname:
Takase
Jméno:
Given Name:
Seidžiró
Jméno v originále:
Original Name:
高瀬清二郎 / たかせ・せいじろう
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR ?, prefektura Ibaraki /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 5. pluk polního dělostřelectva
velitel: Pevnost Keelung
velitel: Pevnost Hakodate
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
velitel: 1. pluk polního dělostřelectva
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
sakurataro.org;
URL : https://www.valka.cz/Takase-Seidziro-t178340#524486Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Takase
Jméno:
Given Name:
Seidžiró
Jméno v originále:
Original Name:
高瀬清二郎 / たかせ・せいじろう
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
18.06.1885 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
13.11.1907 plukovník
26.12.1912 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
22.11.1911-26.12.1912 Velitel : Pevnost Tsugaru

Ručně vyplněné položky:
DD.MM.1904-12.09.1904 velitel muničného praporu 6. divízie
12.09.1904-13.11.1907 velitel 5. pluku polného delostrelectva
13.11.1907-22.11.1911 velitel 1. pluku polného delostrelectva
22.11.1911-26.12.1912 velitel pevnosti Hakodate
26.12.1912-22.08.1913 velitel pevnosti Keelung
22.08.1913-DD.MM.RRRR reserva
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/高瀬清二郎
URL : https://www.valka.cz/Takase-Seidziro-t178340#524529Verze : 1
MOD