Takahaši, Tan

Tan Takahashi / 高橋坦

     
Příjmení:
Surname:
Takahaši
Jméno:
Given Name:
Tan
Jméno v originále:
Original Name:
高橋坦 / たかはし・たん
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR ?, prefektura Kagawa /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
náčelník štábu: Severočínska oblastní armáda
náčelník štábu: Korejská armáda
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/高橋坦
URL : https://www.valka.cz/Takahasi-Tan-t187334#545215Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Takahaši
Jméno:
Given Name:
Tan
Jméno v originále:
Original Name:
高橋坦 / たかはし・たん
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-25.05.1915 Vojenská akadémia
26.12.1923-07.12.1926 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.12.1915 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
01.03.1938 plukovník
01.03.1941 generálmajor
26.10.1944 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
02.12.1935-12.10.1937 Velitel : Čínska skupina 7. sekce 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu

Ručně vyplněné položky:
26.12.1934-02.12.1935 vojenský poradca Peiping Zaikin?
02.12.1935-01.11.1937 náčelník Čínské skupiny 7. sekce 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
01.11.1937-18.02.1938 pridelený k generálnemu štábu
18.02.1938-04.09.1939 štábny dôstojník Čínska expedičná armáda
04.09.1939-01.08.1940 starší štábny dôstojník 13. armáda
01.08.1940-01.03.1941 velitel 22. pluku polného delostrelectva
01.03.1941-09.07.1942 náčelník štábu Korejská armáda
09.07.1942-14.10.1944 zástupca náčelníka štábu Južnej armády
01.08.1942-14.10.1944 Oddelenie všeobecných záležitostí, Gnerálneho inšpektoriátu?
14.10.1944-DD.MM.RRRR náčelník štábu Severočínska oblastná armáda
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/高橋坦
URL : https://www.valka.cz/Takahasi-Tan-t187334#545221Verze : 1
MOD
banner 1 top banner 5 top banner 6 top

Rozpočet

Rozpočet valka.cz 2019 : 85.000,- Kč
Příjmy doposud : 64.741,- Kč

♡ Chci přispět

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY

Server valka.cz neustále hledá nové kolegy, kteří jsou ochotni pomoci s rozvojem a doplňováním obsahu, koordinací a kontrolou práce, moderováním příspěvků a další činností. Neváhejte a zapojte se do tvorby valka.cz v duchu hesla Čtenáři sobě :)

Přidejte se k nám!