Takada, Tojoki

Toyoki Takada / 高田豊樹

     
Příjmení:
Surname:
Takada
Jméno:
Given Name:
Tojoki
Jméno v originále:
Original Name:
高田豊樹 / たかだ・とよき
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
24.07.1875 ?, prefektura Išikawa /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
23.07.1964 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 32. pěší brigáda
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/高田豊樹
admiral3166.ddo.jp
URL : https://www.valka.cz/Takada-Tojoki-t186698#544160Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Takada
Jméno:
Given Name:
Tojoki
Jméno v originále:
Original Name:
高田豊樹 / たかだ・とよき
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-27.05.1896 Vojenská akadémia
10.12.1900-28.11.1903 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.01.1897 podporučík
17.11.1899 poručík
18.03.1904 kapitán
21.12.1908 major
15.11.1913 podplukovník
15.11.1916 plukovník
28.06.1921 generálmajor
02.03.1926 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
15.11.1916-09.03.1918 Velitel : 66. pěší pluk
01.04.1919-28.06.1921 Velitel : 7. sekce (Čínské zpravodajství) 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu

Ručně vyplněné položky:
25.01.1897-09.05.1906 3. gardový peší pluk
09.05.1906-17.02.1909 štábny dôstojník 4. divízia
17.02.1909-29.04.1913 pridelený k Generálnemu štábu
09.12.1910-29.04.1913 Inštruktor vojenských vied, Armádne vojnové kolégium
29.04.1913-10.08.1915 pridelený k Čínskej posádkovej armáde
10.08.1915-02.05.1916 43. peší pluk
02.05.1916-15.11.1916 štábny dôstojník 11. divízia
15.11.1916-09.03.1918 velitel 66. pešieho pluku
09.03.1918-01.04.1919 pridelený k obrane Qingdao
01.04.1919-28.06.1921 náčelník 7. sekce (Čínské zpravodajství) 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
28.06.1921-01.09.1921 pridelený k Generálnemu štábu
01.09.1921-15.08.1922 velitel pechoty, obrana Qingdao
15.08.1922-15.04.1924 velitel 32. pešej brigády
15.04.1924-02.03.1926 pridelený k veleniu 9. divízie
02.03.1926-26.07.1927 velitel Čínskej posádky
26.07.1927-16.12.1927 pridelený k Generálnemu štábu
27.12.1927-DD.MM.RRRR Reserva
Vyznamenání:
Awards:

01.04.1906

Řád Zlatého luňáka 5. třídy
Order of Golden Kite 5th Class
功五級金鵄勲章 / こうごきゅうきんしくんしょう
-

01.11.1920

Řád Vycházejícího slunce 3. třída
3rd Class, The Order of the Rising Sun, Gold Rays with Neck Ribbon
旭日中綬章 / きょくじつちゅうじゅしょう
-

27.03.1926

Řád Posvátného pokladu 2. třídy
Order of Sacred Treasure 2nd Class
瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/高田豊樹
admiral3166.ddo.jp
URL : https://www.valka.cz/Takada-Tojoki-t186698#544193Verze : 1
MOD
banner 1 top banner 5 top banner 6 top

Rozpočet

Rozpočet valka.cz 2019 : 85.000,- Kč
Příjmy doposud : 64.741,- Kč

♡ Chci přispět

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY

Server valka.cz neustále hledá nové kolegy, kteří jsou ochotni pomoci s rozvojem a doplňováním obsahu, koordinací a kontrolou práce, moderováním příspěvků a další činností. Neváhejte a zapojte se do tvorby valka.cz v duchu hesla Čtenáři sobě :)

Přidejte se k nám!