Suzuki, Takudži

Takuji Suzuki / 鈴木卓爾

     
Příjmení:
Surname:
Suzuki
Jméno:
Given Name:
Takudži
Jméno v originále:
Original Name:
鈴木卓爾 / すずき・たくじ
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor (in memoriam)
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR ?, prefektura Jamagata /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
18.07.1944 ?, Saipan /
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
náčelník štábu: 43. divize
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/鈴木卓爾
URL : https://www.valka.cz/Suzuki-Takudzi-t187290#545124Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Suzuki
Jméno:
Given Name:
Takudži
Jméno v originále:
Original Name:
鈴木卓爾 / すずき・たくじ
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-28.07.1922 Vojenská akadémia
13.12.1929-29.11.1932 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.10.1922 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
01.08.1942 plukovník
18.07.1944 generálmajor (in memoriam)
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
14.03.1941-01.04.1942 Velitel : Čínska skupina 7. sekce 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
01.04.1942-01.08.1942 Velitel : 7. sekce (Čínské zpravodajství) 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
01.08.1942-15.08.1943 Velitel : 7. sekce (Čínské zpravodajství) 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu

Ručně vyplněné položky:
21.11.1939-14.03.1941 hlavný ženista? v Hong Kongu?
14.03.1941-01.04.1942 náčelník Čínské skupiny 7. sekce 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
01.04.1942-15.10.1943 náčelník 7. sekce (Čínské zpravodajství) 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
15.10.1943-18.07.1944 náčelník štábu 43. divízie
18.07.1944-DD.MM.RRRR KIA
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/鈴木卓爾
URL : https://www.valka.cz/Suzuki-Takudzi-t187290#545127Verze : 2
MOD
banner 1 top banner 5 top banner 6 top

Rozpočet

Rozpočet valka.cz 2019 : 85.000,- Kč
Příjmy doposud : 64.741,- Kč

♡ Chci přispět

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY

Server valka.cz neustále hledá nové kolegy, kteří jsou ochotni pomoci s rozvojem a doplňováním obsahu, koordinací a kontrolou práce, moderováním příspěvků a další činností. Neváhejte a zapojte se do tvorby valka.cz v duchu hesla Čtenáři sobě :)

Přidejte se k nám!