Main Menu
User Menu

Suzuki, Motonaga

Motonaga Suzuki / 鈴木元長

     
Příjmení:
Surname:
Suzuki
Jméno:
Given Name:
Motonaga
Jméno v originále:
Original Name:
鈴木元長 / すずき・もとなが
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
31.08.1884 ?, prefektura Hirošima /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
14.07.1941 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost ostrova Penghu
velitel: Pevnost Tokijského zálivu
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
sakurataro.org;
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Suzuki-Motonaga-t180263#528914Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Suzuki
Jméno:
Given Name:
Motonaga
Jméno v originále:
Original Name:
鈴木元長 / すずき・もとなが
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-10.07.1913 Tokijská císařská univerzita
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-24.10.1904 Vojenská akadémia
DD.MM.RRRR-26.11.1909 Vojenská delostrelecká technická škola
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
01.11.1904 podporučík
21.12.1907 poručík
12.12.1911 kapitán
01.12.1919 major
15.03.1924 podplukovník
08.03.1928 plukovník
08.08.1932 generálmajor
28.04.1936 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
01.08.1929-23.05.1932 Velitel : Triangulační sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
23.05.1932-08.08.1932 Velitel : Pevnost Pescadores
08.08.1932-07.12.1932 Velitel : Pevnost Pescadores
07.12.1932-28.04.1936 Velitel : Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
28.04.1936-01.04.1937 Velitel : Pevnost Tokijského zálivu

Ručně vyplněné položky:
10.03.1906-DD.MM.RRRR 1. ženijný prapor
DD.09.1910-10.07.1913 pridelený k Vojenskej delostreleckej technickej škole
10.07.1913-DD.MM.RRRR Inštruktor, Vojenská delostrelecká technická škola
02.05.1917-15.01.1918 pridelený k Zbrojnej fabrike
15.01.1918-04.09.1918 pridelený k Telegrafnému zboru
04.09.1918-15.04.1919 pridelený k veleniu Prepravného zboru
15.04.1919-06.08.1923 pridelený k 監部 ?
06.08.1923-01.05.1925 pridelený k 1. telegrafnému pluku
01.05.1925-01.08.1929 náčelník výučbového oddelenia Vojenská spojovacia škola
01.08.1929-23.05.1932 náčelník Triangulačnej sekcie, Zemeračksého oddelenia, Generálneho štábu
06.09.1929-23.05.1932 štáb Vojenská ženijná divízia
23.05.1932-07.12.1932 velitel pevnosti ostrova Penghu
07.12.1932-28.04.1936 náčelník Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
28.04.1936-01.03.1937 velitel pevnotsi Tokyjského zálivu
29.03.1937-DD.MM.RRRR Reserva
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/鈴木元長
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Suzuki-Motonaga-t180263#528946Verze : 3
MOD