Main Menu
User Menu

Sugiura, Eigiči

杉浦英吉 / すぎうら・えいぎち

     
Příjmení:
Surname:
Sugiura
Jméno:
Given Name:
Eigiči
Jméno v originále:
Original Name:
杉浦英吉 / すぎうら・えいぎち
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR ?, prefektura Čiba
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel 115. divízie
náčelník ludských zdrojov 42. divízie
velitel 5. pešej brigády
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
velitel 21. brigády
velitel 117. pešieho pluku
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www45160u.sakura.ne.jp;
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Sugiura-Eigici-t145018#466903Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Sugiura
Jméno:
Given Name:
Eigiči
Jméno v originále:
Original Name:
杉浦英吉 / すぎうら・えいぎち
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.1908-28.05.1910 vojenská akadémia
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
26.12.1910 podporučík
01.03.1937 plukovník
09.03.1940 generálmajor
14.07.1944 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:

01.03.1937-31.01.1939 velitel plukovného okresu Gifu
31.01.1939-09.03.1940 velitel 117. pešieho pluku
09.03.1940-28.09.1940 pridelený k 8. náhradnej divízii
28.09.1940-15.10.1940 pridelený k 5. náhradnej divízii
15.10.1940-01.12.1942 velitel 21. brigády, Malaya
01.12.1942-02.08.1943 velitel 5. pešej brigády
02.08.1943-08.07.1944 náčelník pre ludské zdroje 42. divízie, Kurilské ostrovy
08.07.1944-14.07.1944 náčelník pre vojneksé záležitosti 2. náhradnej divízie
14.07.1944-DD.MM.1945 velitel 115. divízie, Čína
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www45160u.sakura.ne.jp;
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Sugiura-Eigici-t145018#466933Verze : 0
MOD