Main Menu
User Menu

Štábní autokolona 2 [1942-1943]

2nd Staff Motorcade / Štábna autokolona 2

     
Název:
Name:
Štábní autokolona 2
Originální název:
Original Name:
Štábna autokolona 2
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1942
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
16.10.1943
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1942-01.08.1943 Zajišťovací divise
01.08.1943-16.10.1943 2. pěší divise
Dislokace:
Deployed:
01.10.1942-16.10.1943 východoevropské válčiště

Velitel:
Commander:
01.10.1942-16.10.1943
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
20.01.1943-13.04.1943 Četa lehkých tanků 1
20.01.1943-22.07.1943 Četa lehkých tanků 2

Ručně vyplněné položky:

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Kliment, Charles K. - Nakládal, Břetislav: Slovenská armáda 1939-1945. Praha, Naše vojsko 2006.
URL : https://www.valka.cz/Stabni-autokolona-2-1942-1943-t187947#546297Verze : 2
MOD