Main Menu
User Menu

Správa zahraničních vztahů [1989-1992]

Foreign Relations Department

     
Název:
Name:
Správa zahraničních vztahů
Originální název:
Original Name:
Správa zahraničních vztahů
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1989
Předchůdce:
Predecessor:
Oddělení zahraničních styků
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.1992
Nástupce:
Successor:
Správa zahraničních vztahů
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.01.1989-14.03.1990 Generální štáb Československé lidové armády
14.03.1990-31.12.1992 Generální štáb Československé armády
Dislokace:
Deployed:
01.01.1989-31.12.1992 Praha, kasárny /
Přednosta / náčelník:
Chief:
01.01.1989-01.05.1989 Jindra, Jiří (Plukovník)
01.05.1989-DD.07.1991 Jindra, Jiří (Generálmajor)
DD.07.1991-DD.10.1992 Diviš, Jiří (Generálmajor)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://vojenstvi.cz/vasedotazy_137.htm
URL CZ: https://www.valka.cz/Sprava-zahranicnich-vztahu-1989-1992-t231943#642938Verze : 1
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Foreign-Relations-Department-t231943#642938Version : 0
MOD