Main Menu
User Menu

Správa letectva Velitelství letectva a protivzdušné obrany [1991-1992]

Air Force Administration of the Air Force and Air Defense Command

     
Název:
Name:
Správa letectva Velitelství letectva a protivzdušné obrany
Originální název:
Original Name:
Správa letectva Velitelství letectva a protivzdušné obrany
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.05.1991
Předchůdce:
Predecessor:
Správa letectva Velitelství letectva a protivzdušné obrany státu
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.1992
Nástupce:
Successor:
Správa letectva Velitelství letectva a protivzdušné obrany
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.05.1991-31.12.1992 Velitelství letectva a protivzdušné obrany
Dislokace:
Deployed:
01.05.1991-31.12.1992 Stará Boleslav, Jaselská kasárny / , ?
Přednosta / náčelník:
Chief:
01.05.1991-31.12.1992 Hrubý, Karel (Generálmajor)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.05.1991-31.12.1992 Komise pro vyšetřování leteckých nehod
01.05.1991-31.12.1992 Oddělení bojové přípravy
01.05.1991-31.12.1992 Oddělení letovodské služy
01.01.1993-01.09.1993 Oddělení letovodské služby
01.09.1993-01.11.1993 Oddělení letovodské služby a řízení letového provozu

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.valka.cz
URL : https://www.valka.cz/Sprava-letectva-Velitelstvi-letectva-a-protivzdusne-obrany-1991-1992-t239153#661055Verze : 7