Speciální operace - William H. McRaven

Diskuse

Teorie a praxe speciálních bojových operací naší doby. Jak může malá skupina vojáků zaútočit na početnějšího protivníka, který ji očekává v opevněném obranném postavení, a přesto mít naději na úspěch? Právě o tom pojednává kniha Speciální operace. Zdánlivě nemožné akce jsou každodenním chlebem amerických SEAL, britských Zelených baretů nebo ruských Specnaz. Kniha vám odhalí tajemství úspěchu těchto elitních jednotek, jímž jsou rychlý průnik na cíl a relativní převaha.


Formát 134x205 mm, pevná vazba s přebalem, 400 stran.


cena 248,-Kč
URL : https://www.valka.cz/Specialni-operace-William-H-McRaven-t6021#14077 Verze : 0
dobrá knížečka, dá se přečíst, ale uvítal bych, kdyby těchto knížek bylo víc a byl rozděleny podle války nebo období, škoda
URL : https://www.valka.cz/Specialni-operace-William-H-McRaven-t6021#85220 Verze : 0
Diskusní příspěvek Faktografický příspěvek
Přílohy

Přidejte se k nám

Věříme, že mezi Vámi jsou lidé s různými zájmy a zkušenostmi, kteří by mohli přispět svými znalostmi a nápady. Pokud máte rádi vojenskou historii a máte zkušenosti s historickým výzkumem, psaním článků, editací textů, moderováním, tvorbou obrázků, grafiky nebo videí, nebo prostě jen máte chuť se zapojit do našeho unikátního systému, můžete se k nám připojit a pomoci nám vytvářet obsah, který bude zajímavý a přínosný pro ostatní čtenáře.

Zjistit více