Main Menu
User Menu

Sekce obranné politiky, mezinárodních vztahů a legislatívy [2006-2013]

Section of Defence Politic, International Relations and Legislative / Sekcia obrannej politiky, medzinárodných vzťahov a legislatívy

     
Název:
Name:
Sekce obranné politiky, mezinárodních vztahů a legislatívy
Originální název:
Original Name:
Sekcia obrannej politiky, medzinárodných vzťahov a legislatívy
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.2016
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.03.2013
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.01.2016-01.03.2013 Ministerstvo obrany Slovenské republiky
Dislokace:
Deployed:
01.01.2006-01.03.2013 Bratislava, Kutuzovovy kasárna
Přednosta / náčelník:
Chief:
01.01.2006-01.07.2006 Jakabčin, Vladumír - poverený ( )
01.07.2006-01.02.2007 Valášek, Tomáš - zástupca ( )
01.02.2007-01.03.2008 Viktorín, Jozef (Plukovník)
01.03.2008-01.08.2008 ?, ? ( )
01.08.2008-DD.MM.RRRR Demetrian, Július ( )
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
DD.MM.2010-28.02.2011 Naď, Jaroslav ( )
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Svetík, Pavol ( )
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Automaticky vyplněné položky:
15.01.2006-01.03.2013 Akademie ozbrojených sil
15.01.2006-01.09.2008 Národní akademie obrany

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Ročenky MO SR 2006-2013
URL : https://www.valka.cz/Sekce-obranne-politiky-mezinarodnich-vztahu-a-legislativy-2006-2013-t188121#546644Verze : 1
MOD